Familia

Shrnutí

Na míru pro Vás jsme sestavili svatební den typu Familia, který je určen pro páry preferující prožití své svatby se svými blízkými v širším rodinném kruhu.

Tato varianta obsahuje vybrané resorty a služby, které z tohoto svatebního dne udělají nezapomenutelný zážitek na celý život.

Resorty

Na míru pro Vás jsme sestavili svatební den typu Familia, který je určen pro páry preferující prožití své svatby se svými blízkými v širším rodinném kruhu.

Tato varianta obsahuje vybrané resorty a služby, které z tohoto svatebního dne udělají nezapomenutelný zážitek na celý život.

Resorty

Penzion U Černého čápa

Rodinný penzion U Černého čápa se nachází poblíž Jindřichova Hradce. Disponuje moderními apartmány s kapacitou až pro 32 osob. Na rozlehlých zahradách je možnost sportovních aktivit nebo využití party stanu a uspořádání venkovního obřadu.

V penzionu se nachází moderní  wellnes centrum.  Celkový počet svatebčanů může být až 80.

 

 – více informací o resortu –


 

Pivovar Kněžínek

 Rekreační centrum Knežínek v Nových Dvorech, které leží nedaleko Českých Budějovic, nabízí netradiční svatební zážitky, ať již se jedná o relaxaci těla v místním wellnes centru nebo ochutnávek piva ve vlastním pivovaru nebo uspořádání venkovního obřadu.

Kněžínek disponuje ubytovací kapacitou až pro 36 osob a celkový počet svatebčanů může být až 80.

 

 – více informací o resortu –


 Mlýnská Stodola

 Mlýnská Stodola, ležící v Šindlových  Dvorech nedaleko Českých Budějovic, nabízí netradiční svatební zážitek v podobě krásné jihočeské usedlosti. U hráze Šindlovského rybníka může být realizován úchvatný venkovní obřad.

Mlýnská Stodola nabízí kapacitu pro 100 a více svatebčanů a ubytovaných může být až 44.

 

– více informací o resortu –

Obřadní místa

Červená Lhota

červená lhota

Červená Lhota je renesanční vodní zámek, který se nachází ve stejnojmenné vsi poblíž Jindřichova Hradce. Jedná se o nejpohádkovější zámek v České republice, díky počtu filmů zde natočených.

Svatební atmosféru dokonale vykouzlí romantická podoba zámku i přilehlé překrásné zahrady. Je zde možnost venkovního i vnitřního svatebního obřadu.

 

 


 Hluboká nad Vltavou

Zámek Hluboká, ležící asi 15km od Českých Budějovic, patří k turisticky nejatraktivnějším českým památkám. Jeho bílá silueta láká stále více snoubenců, aby zde uskutečnili svůj vstup do svazku manželského.

Nezapomenutelný svatební obřad lze uspořádat ve vnitřních prostorách zámku i v kouzelných přilehlých zahradách.

 

 


 Klášter Kuklov

Klášter Kuklov se nachází nedaleko obce Brloh na Českokrumlovsku. Patří k místům, která mají atmosféru, jež na Vás doslova dýchá. Svatební obřad je možný pod širým nebem v místě bývalého kláštera.

Toto magické prostředí oslovilo již mnoho párů, aby právě zde zaznělo jejich „ANO“.

 

 


 Holašovický Stonehenge

holašovice

Holašovický Stonehenge leží ve stejnojmenné vsi nedaleko Českých Budějovic. Pro mnohé je toto téměř tříhektarové místo symbolem pro relaxaci, meditace a duchovní rozvoj.  Toto menhirové pole se řadí mezi památky UNESCO.

Právě v kamenném kruhu, který je jeho alfou i omegou, se pořádají svatební obřady.

 

 


 Zlatá Koruna

Klášter Zlatá Koruna se nachází ve stejnojmenné obci nedaleko Českého Krumlova. Jeho historie je stejně poutavá jako jeho krásná architektura z 13. století.

Na mnoha místech tohoto kláštera, ale i pod širým nebem v jeho zahradách lze uskutečnit svatební obřad, který se pro Vás stane nezapomenutelným.

 

 


 Tvrz Žumberk

Tvrz Žumberk leží ve stejnojmenné vesnici v okrese České Budějovice. Jedná se o panské sídlo a chráněnou kulturní památku, která postupem několika století získala vzhled renesančního zámečku.

Ve venkovních prostorech lze uskutečnit nádherný svatební obřad, na který budete celý život rádi vzpomínat.

 

 


 Panská zahrada Český Krumlov

Panská zahrada v Českém Krumlově nabízí snoubencům stylový zážitek ze společného vstupu do svazku manželského pod širým nebem. Je zde mnoho nádherných míst, kde lze obřad uskutečnit.

Půvab této zahradě dodává i fakt, že v ní během několika století působilo mnoho uměleckých stylů a tak si každý přijde na své.

 

Co zahrnuje balíček

Resort

Obřadní místo

Svatební téma

Koordinátorka

Ozvučení

DJ / Kapela

Fotograf

Kameraman

Fotokoutek

Candy bar

Barmanská show

Catering

Kadeřník

Vizážista

Svatební šaty

Prsteny

Květiny

Svatební zábava

Tiskoviny

Ohňostroj

Transport

Party stan

Historická vozidla

Svatební poradenství

Karikaturista

Svatební zážitky

Video prezentace

Průběh spolupráce

Vyplňte náš formulář ve spodní části nebo nám napište email.


Kontaktujeme Vás a domluvíme se na nezávazném osobním setkání.


Setkáme se s Vámi a probereme Vaše přání ohledně svatebního dne.


Představíme Vám portfolio svatebních služeb, které dokážeme zajistit.


Společně vymyslíme program a naplánujeme Váš velký den.


...a to vše zcela ZDARMA

Nezávazná poptávka

Kapacita:
30 až 80 svatebčanů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace